Přeskočit na obsah

Jak to všechno začalo

Náš příběh.Potkali se na pláni. Byla zima až praštilo, svět paralyzovaný pandemií a dva cizí pejskaři, úplně zamilovaní do svých odrostlých štěnat ohařů si toho najednou měli tolik co říct.

Anežka: "Když jsem si pořídila Suri, fenku velkého münsterlandského ohaře, můj svět se rázem změnil. To zná každý, kdo si domů přivede štěňátko. A protože jsem chtěla pro Surinku to nejlepší, začala jsem vyrábět domácí BARF. Jenže jak mi fenka rostla, musela jsem směs masa, vnitřností, ovoce a zeleniny míchat ve vaně. Co se mi nevešlo do mrazáku jsem za pár drobných nabízela sousedům v Karlíně. A tam vznikla celá tahle myšlenka. Pojďme pomoct  lidem s BARFováním. Syrová strava pro psy se mi najednou zdála naprosto přirozená a jediná možná cesta jak krmit svého psa."

Kamil: "Granule bych Kubasíkovi nikdy nedal! Když jsem si vzal štěně německého ohaře, můj kamarád veterinář mi kladl na srdce, že všechno je pro psa lepší, než průmyslová strava. Čím tedy nejlépe krmit psa? Líbilo se mi, jak můj pes si neskutečně pochutnával na vepřových žebrech a kuřecích stehnech, do skutečného BARFu to však mělo ještě daleko. Pak jsem potkal Anežku a nápad s výrobou syrové stravy pro psy dostal reálný rozměr."

Láska psí, člověčí a rodinná!

Tak jsme se do toho pustili s vervou a dokonce se k nám přidal i syn Kryštof. Najednou jsme byli rodinná firma se skvělým nápadem a velkou motivací - dát pejskům něco víc, něco lepšího a přirozeného!

Teď jsme vděční za svoji snahu a hrdí na náš produkt. Nejvíc asi na to, že BARF od nás je opravdu kvalitní a praktický, ale zároveň ani není tak drahý, v podstatě jsme v porovnání s prémiovými granulemi jen o trochu dražší. Toho jsme se báli nejvíce, že si náš BARF nebude moct dovolit každý, ale teď vidíme, že to vlastně není takový rozdíl.

NEJSME JEN TÝM

Jsme rodina.